Van Sabben Poster Auction 63

NEDERLANDS STEENDRUK DUTCH MUSEUM OF LITHOGRAPHY VALKENSWAARD T I CKETS OP STEENDRUKMUSEUM.NL De Italiaanse kunstenaar Leonetto Cappiello (1875-1942) was één van de belangrijkste internationale affiche- ontwerpers en staat algemeen bekend als ‘de vader van de moderne reclame’. De tentoonstelling Leonetto Cappiello: altijd iets aparts toont voor het eerst in Nederland een uitgebreid overzicht van de bijzondere karikaturen en krachtige affiches die de kunstenaar met de lithografie maakte. Naast de iconische werken Nos Actrices (1899), Chocolat Klaus (1903), Campari l’Apéritif (ca. 1922) en Kub / Bouillon (1931) zijn ook de schetsen, pasteltekeningen en gouaches die Cappiello ter voorbereiding op zijn karikaturen en affiches maakte in de expositie te zien. 105 ? advertisement ?

RkJQdWJsaXNoZXIy NzQxNTE=