Van Sabben Poster Auction 62

445 Joop Sjollema (1900-1990) Ned. Hervormde Kerk Vrede op Aarde Kerstontmoeting 62,5x57,5, 1950 A- € 100 -220 446 Fedde Weidema (1915-1999) Universitair Asyl Fonds 53x79, 1950, added: same artist and size, Centraal Museum Utrecht, 1948 A-/B+ € 80 -220 (2) 447 Johann Thorn-Pricker (1868-1932) Niederländisch-Indische Kunstausstellung Krefeld 92,5x73, 1906, on japan A- € 1250 -2800 448 Joop Sjollema (1900-1990) Stedelijk Museum Amsterdam De Hollandsche Aquarellisten Kring 59,5x84, 1946 A- € 70 -140 449 Huib M. Luns (1881-1942) Arti et Amicitiae Amsterdam Eeuwfeest Tentoonstelling 62x92, 1939 A-/B+ € 280 -500 450 Charles Verschuuren Jr. (1899-1955) Gloria Reinigt Alles! Rotterdam 55x80, ca. 1920 B/B+ € 240 -500 451 Albert P. Hahn jr. (1894-1953) SDAP Verkiezing Provinciale Staten Lijst 3 62x85, 1922 A- € 80 -160 452 Albert P. Hahn jr. (1894-1953) Voorwaarts! Naar Betere Tijden 62x85, ca. 1920, on cardboard A- € 100 -280 453 Albert P. Hahn jr. (1894-1953) SDAP Kiest Lijst 4 Wibaut 62x85, 1922 A- € 80 -160 445 451 448 446 452 449 447 453 450 52

RkJQdWJsaXNoZXIy NzQxNTE=